» » » » » » » ANDROİD İÇİN KULLAN-AT TELEFON NUMARALARI ARTIK AKTİF

Android ve İos

Android kullanıcılarına bomba gibi bir teknoloji haberim var.

Tek kullanımlık yani atılabilir telefon numaraları oluşturmamıza izin veren İOS uygulaması, artık Android için de geçerli.

Ad Hoc Labs'in geliştirdiği Burner, kullanıcılara gizliliklerini korumak amaçlı tek bir katman sağlamayı hedefliyor. Burner sayesinde telefon görüşmeleri ve metin mesajları için kullanabileceğimiz "atılabilir"(kullan-at) telefon numaralarına sahip olabiliyoruz. Bu atılabilir numaralar ile arama yaptığınız da yada mesaj gönderdiğimizde, karşımızdaki insan bu atılabilir numarayı görüyor.

Kullan-at numaralar, mesela  internetten ikinci el ürün satışı yaparken asıl numarasını vermek istemeyen kullanıcılar için çok faydalı bir fonksiyon.

Ücretsiz olarak indirilebilen Burner programı, bir gün boyunca kullanabileceğimiz (veya 5 dakikalık telefon görüşmesi / 15 metin mesajı) bir telefon numarasıyla geliyor. Fazladan numaralar için paketler 1.99 $ başlıyor.

Burner'ın güncellenen İOS uygulaması da kişiye özel sesli posta karşılaması, çağrı geçmişini yönetebilme gibi değişik fonksiyonlar ile donatılmış.

Umarım bu Teknoloji haberi Android kullanıcılarına faydalı olur.

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz