» » » » » » » » » » APPLE İOS' U İOS 7 İLE BAŞTAN YARATACAĞINI İDDAA EDİYORApple İphone

Eğer sizde benim gibi Apple İphone5 sayesinde İOS6 mağdurlarından iseniz sizlere iyi bir teknoloji haberim var.


iOS 7 ile APPLE İOS 'un her şeyini değiştirecek... Bu sözler blogcu ve önde gelen Apple şirketinin AR-GE lerinden John Gruber'ın kendi sweb sayfası Daring Fireball'da yayınlandı. John Gruber'ın  paylaşımlarına göre, Apple iOS'un yeni sürümü üstünde yoğun olarak çalışıldığı. Hatta İOS ARGE ekibine, OS X 10.9 geliştiricileri bile dahil edilmiş. Sadece işletim sistemini yetiştirmek için midir, yoksa yeni iOS'da OS X benzetmeleri de  görecekmiyiz, bu Haziran ayında yapılacak olan WWDC etkinliğinde büyük olasılıkla açığa çıkacaktır. John Gruber aynı anda İ More'dan meslektaşı Rene Ritchie'den de benzer duyumlar aldığını altını çiziyor ve ekliyor, "Öyle gözüküyor ki şüphesiz İOS 7 bütün herkesi mutlu edecek."

Apple'ın birçok ürününün tasarımında imzası bulunan Jonathan Ive, İOS 7'nin tasarım ekibine de liderlik yapıyor. Ive sade tasarımlarıyla ünlü ve Rene Ritchie bu sözlerle yeni İOS'u değerlendiriyor: "Ive'ın dizaynı, karmaşık tasarımı sevenleri mutlu etmeyecek ancak çoğunluğun hoşuna gidecektir" dedi.

iOS 7'nin nasıl gözükeceği şuan için belli olmasa da duyumlar zarif ve temiz bir tasarıma sahip olacağı hakkında. John Gruber'ın belirttiği diğer bir entrsan olay ise yeni İOS tasarımında kullanılan iPhone'ların ekranında bulunan özel polarize filtre ile hiç kimse tasarımın detaylarını göremiyor. Bu durum da sızıntıları önlüyor.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz