» » » » BANNERSBROKER NEDİR ?

BannersBroker ' ı Tanıyalım


BannersBroker 
BannersBroker affiliatelerinin katılım paylarını, sahip oldukları veya anlaştıkları büyük reklam ağlarında(google gibi) değerlendirerek affiliatelere kazançlarından büyük hisse veren bir şirkettir ve kesinlikle teknik bilgi gerektirmediği için ortaokul düzeyinde bir matematik bilgisi fazla gelir artar bile.

BannersBroker 'dan para kazanmak için önemli olan şirketin parayı nasıl kazandığını çok ayrıntılı şekilde bilmemize gerekmiyor. Çünkü, BannersBroker bize para kazandırırken kendi yaptığı komplike işleri en kolay haliyle kazanç planları şeklinde sunarak biz affiliatelere teknik bilgi karmaşasından korumakta. Fakat yine de BannersBroker 'ın ne iş yaptığını kısaca anlatmak gerekirse; Banners Broker 17 milyoner çıkartan Dünya Devi Google ın yaptığını işin aynısını yapıyor, yani reklamcılık. Tek farkı ise bizi de sermaye ortağı yapıp kazandığını bizimle paylaşıyor.

BannersBroker, reklam gösterim alanlarını (Banner) toptan bir şekilde reklam sunucularından satın alarak, bu alanları da bizlere satarak kazanmamıza ortam sağlayacak şekilde bizlere sunmaktadır. BannersBroker ın şuan da dünya çapında hali hazırda büyük reklam şirketleri ile anlaşmaları mevcuttur. Bu Ortak şirketler Blind Network adı verilen ve reklamların tıklama başına değil , gösterim başına kazanç sağlanan bir reklam türünde hizmet vermektedir. Blind Network ağında 500 milyon websitesi bulunmakta ve bu sitelerde sayılamayacak kadar çok banner reklam alanı var. Yukarda bahsettigim 500 milyon Blind Network  10 adet büyük komisyoncu şirketin elindedir. BannersBroker da bu Komisyoncu şirketlerden biridir. Banner Reklam alanini biz kiraliyoruz bannerları temsil eden PANELLER ile (nakit para ) ve burada gösterilen reklamlar ile biz para kazanıyoruz.

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz