» » » » » BANNERSBROKER ÜST ÜYE (SPONSOR) SEÇİMİ

 ZAMANINIZI VE PARANIZI KAYBETMEK İSTEMİYORSANIZ BU MAKALEMİ ÇOK DİKKATLİ OKUYUN!!!
BannersBroker

Üst üye seçiminin BannersBroker dan daha önemli olduğu eminim  başak hiç bir sistem yok. Her ne kadar BannersBroker 'ın sistemini öğrenmiş de olsanız başlangıç döneminde üst üyenin tecrübesinden mutlaka yararlanmalısınız.

Ortalama günde en az 1-2 kişi beni arıyarak  hesaplarının yanlış strateji yüzünden çok kötü durumlara düştüğünü anlatıyor ve hesaplarını kurtarmamı istiyorlar. Bu kişilerin hemen hemen hepsi; üst üyelerinin kendileriyle ilgilenmediklerini, üst üyelerinin ortalıktan yok olduğunu, üst üyeleri tarafından yanlış stratejiye yönlendirildiklerini yada üst üyeleri tarafından dolandırıldıklarını söylemekteler. Bunların dışında, sistemi bildiklerini sanan, üst üyenin yardımına ihtiyaç duymadıklarını düşünüp rastgele insanların alt üyesi olarake yanlış stratejiyle başlayanlar da var. Ben elbette bu kişilere yardımcı olmaya çalışıyorum, ama yine de 100 lerce hatta bazı hesaplar için 1.000lerce dolar zarar kaçınılmaz oluyor, kaybedilen aylarca vakit de cabası.

Böyle durumlara düşmemek için ÜST ÜYENİZİ ÇOK DİKKATLİ SEÇİN!!! Bu kişi  ben olmak zorunda değilim, fakat kesinlikle bilgisine güvendiğiniz ve sizinle ilgilenecek bir üst üye bulmanız tavsiye ederim.

BannersBroker a benim referansım ile  alt üyem olduğunuz takdirde sizinle EN DOĞRU STRATEJİYİ paylaşacağıma ve SÜREKLİ DESTEK vereceğimden şüpheniz olmasın. Ayrıca sistemdeki değişiklikleri size hemen bildirerek hata yapmanızı engelleyeceğim. Böylelikle en hızlı şekilde para kazanabilecek ve hata yapma şansınızı ortadan kaldıracabileceksiniz, ayrıca yanlış bir insanın alt üyesi olup hesabınızı kötü bir duruma soktuktan sonra, hiç tanımadığınız insanlardan yana yakıla yardım istemek zorunda kalmayacaksınız. Alt üyem olan kişiler imzamdaki iletişim kısmından bana ulaşsın, ve benle konuşmadan kesinlikle yatırım yapmasın!!!

BAŞLANGIÇ EN ÖNEMLİ KISIMDIR. Başlangıcınız doğru olursa devamında da hesabınız daha düzenli ve güzel büyüyüp gider. Başlangıçta bir hata yaptığınızda yukarıda da anlattığım gibi düzeltmesi (maddi zararınızını bir kenara koysak bile) aylar sürecektir.

Biz bu işe vakit ayırıyoruz, hobi olarak değil gerçek bir iş olarak görüyoruz. Zaten internette ufak bir arama yaptığınızda 400.000 tane üyesi olan BannersBroker' hobi olmayacağını göreceksiniz. Biz bu işi ciddiye alıyoruz ve sizin de bizimle birlikte CİDDİ kazançlar sağlamanızı istiyoruz.

Son olarak, biliyorumki birçoğunuz tavsiyelerimi dikkate almayıp ve gidip yanlış insanları üst üye olarak tercih edeceksiniz. Belki de sizi 3-5 ayda zengin etme vaadiyle kandıracaklar, belki de başlangıçta yapacağınız yatırım için size 50-60 dolarlık hediye promosyonlar yapacaklar hiç birisi olmasa bile, eğitim setini okuduktan sonra herşeyi bildiğinizi ve bir üst üyenin yardımına ihtiyacınız olmadığını düşüneceksiniz ve rastgele herhangi birinin alt üyesi olup yanlış bir strateji ile başlayacaksınız. Eğer ki bu duruma düşerseniz, iletişim kısmında bana ulaşıp çekinmeden yardım alabilirsiniz. Zararın neresinden dönerseniz kardır.

Gelin Bu Kazançlı Trene birlikte binerek tadını çıkaralım...


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz