» » » EMPİRE FİNANCE GROUP İLE İNTERNETTEN PARA KAZANIN !!!

Empire Finance
Empire Finance şirketinin geçmişi 2008 yılındaki krize dayanıyor. Bu küresel krizde, değişik yatırım firmalarından tüccarlar piyasanın çökmesinden sonra hala ayakta kalabilmek için biraraya toplanıp bir ekip oluşturdular. 2 yıl süre ile bir ekip olarak çalıştılar, 2010 yılında ise artık yatırımcılarının paralarını da kendi yatırımlarıyla birlikte işletebilmek için İnternet Dünyasına adım attılar.

Empire Finance tam 3 yıldır müşterilerine ANLIK ödeme yapmayı başarabilen bir finans şirketidir, ve bütün hyip monitörlerinde PAYİNG olarak gözükmektedir. Yine tüm hyip forumlarında 100 lerce sayfalık konularda herkes anlık ödeme aldıklarını ve hiçbir şikayetlerinin olmadıklarını söylemekteler. Kuruluşundan  bu yana 35.000 adet müşterisine kesintisiz kazanç sağlayan bir sistemdir.

Şirket adına çalışan 20 farklı ülkeden tam 55 profesyonel yatırım uzmanı bulunmaktadır. Müşterilerin yatırımlarını New York Stock Markette, Forexte ve çeşitli Ticaret alanlarında değerlendirip kazançlarını müşterileriyle paylaşmaktalar.

Siz bir yatırım yaptığınızda yaptığınız yatırım bu 55 yatırım uzmanından birinin hesabına ulaşıyor. Daha sonra bu yatırım uzmanı sizin paranızla dünya üzerindeki en büyük ve stabil şirketlerin fonlarında değerlendiriyor. İşin özü sizin yatırdığınız para 55 tane yatırımcıdan sadece birinin yaptığı yatırımla büyüyor. Şirket, yatırımlarına yön verirken 15 yıllık tecrübesiyle kendi geliştirdiği ve başarısı kanıtlanmış otomasyon robotlarını kullanıyor, böylelikle zarar etmeleri imkansıza yakın oluyor. Ayrıca sizin yatırımınızı kullanan yatırım uzmanı yanlış yatırım sonucu zarara uğrasa da geriye kalan 54 tane yatırım uzmanı sizin zararınızı karşılıyor ve sonuç olarak kazancımızdan kaybımız olmuyor. Bütün bu koruma faktörlerini göz önünde bulundurduğumuz da, Empire Finance Group, Size Kesinlikle Zarar Etmeme Garantisi sunuyor.

Empire Finance gerçek bir şirket olduğu için, ve gerçek anlamda ticaret ile uğraştıkları için, bayramlarda ve haftasonlarında Marketler ve Borsa kapalı olduğundan bu günlerde kazanç vermiyor.

Bir finans şirketiyle çalıştığımız için de, Dünya Ekonomisinin stabil olmadığı zamanlarda şirket ekstra yatırım yapmanıza engel oluyor, böylelikle yerine getiremeyecekleri söz vermelerini engelemiş oluyorlar.İçeride yatırımı bulunan müşterilerinin paralarını da güvence altında tutuyorlar. Örneğin; şirket yılbaşından bu yana 1 kez olmak üzere 4 gün boyunca yatırımları geri çevirmiştir. Bu da şirketin ne kadar güvenli hareket ettiğini göstergesidir.
Yatırım Planları

The Fast Start Program

Toplam Yatırım Aralığı : 50$ - 999$
Günlük Kazanç : %1.30
Süre : 45 İş Günü

Ana Paranızı 45 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.

The First Capital Program

Toplam Yatırım Aralığı : 1000$ - 4,999$
Günlük Kazanç : %1.50
Süre : 80 İş Günü

Ana Paranızı 80 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.

Business Program

Toplam Yatırım Aralığı : 5,000$ - 100,000$
Günlük Kazanç : %1.70
Süre : 100 İş Günü

Ana Paranızı 100 İş Günü Sonrasında Geri Alırsınız.

Referans Kazançları Referanslarınızın Yaptığı Yatırım'ın %5'i Kadardır. Referans Kazançları Sadece 1.Level Referanslardan Sağlanır.

Şirket LibertyReserve Ve PerfectMoney ile Çalışıyor.

BURAYA Tıklayarak Siteye Göz Atabilir ve Referansımla Üye Olabilirsiniz.

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz