Hayatın 17 Temel Yasası

Hayatın 17 Temel Yasası, Dan Millman’ın “Hayatınızın Amacı” adlı eserinde yer alarak, yaşama dair önemli ilke ve prensipleri ifade etmektedir. Tıpkı, yer çekimi yasasında olduğu gibi bu yasalar da, hayatın içinde hedeflerimize doğru ilerlerken daha emin adımlarla gidebilmemiz için bizlere kılavuzluk etmekte ve bu yolda karşılaştığımız problemleri görebilmemize ışık tutmaktadır.

Hayat Yasaları, hayat yolumuzun en pozitif anlamına doğru yönelmemize faydalı olacak kaldıraçlar görevi gören spritüel ilke ve prensiplerdir. Bu yasalar doğru veya yanlış, iyi veya kötü gibi kültürel anlamların dışında, evrensel bir düzenin ifadesini yansıtmaktadır.Bu yasalar, sadece şu anda dikkatimizi çeken problemlere değil, ortaya çıkabilecek her probleme uygulanabilirler.

Hayat yasaları, sadece hoşnutsuzluk belirtilerini gidermekle kalmazlar; onlar aynı zamanda, ister “ilişki problemlerimiz”, “sağlık problemlerimiz” veya başka problem olarak ortaya çıksınlar, zorluklarımızın kaynağını oluşturan eğilimlerimizi, itilimlerimizi ve korkularımızı da iyileştirip dengelerler.

Bu yararlı rehberliği, onu hatırlayıp bilgiyi eyleme dönüştürerek hayata geçirebiliriz. Bu bilgeliği, ona en çok ihtiyaç olan zamanlarda uyguladıkça, bu anların durumunun daha da iyileştiği görmek kaçınılmaz olacaktır.
About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz