» » » » » » HİBE KREDİ NEDİR ? HİBE KREDİ NASIL ALINIR ?


Hibe Kredi 


Kendi işinizi kurup patron olmak istiyorsunuz. Ancak cesaret edemiyorsunuz. Paranız yok fakat çok azimlisiniz. Çabalayıp, didiniyorsunuz, ancak….tek sıkıntı para değil mi? Alın işte istediğiniz para, hemde hibe, yani bedavaya, geri dönüşümsüz.

Evet arkadaşlar, sizin için araştırdım.

Hibe kredi nedir , hibe krediler nasıl çekilir, hangi yollar izlenir, nereye başvurulur, kimler başvurabilir hepsinin açıklamasını araştırma yaparken bir kitapta buldum.

Kitapta hibe kredi hakkında herşey a' dan z' ye en ince ayrıntısına kadar anlatılmış.Benim gibi hayalleri için yaşayanların eminim çok ilgisini çekecek.Bahsettiğim kitaba BURADAN ulaşabilirsiniz.

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. bende ilk duyduğumda çok şaşırmıştım. karşılıksız kredi mi olur diye düşündüm ilk önce. Ama biraz araştırdıktan sonra alan kişilere şahit olunca benimde aklıma yattı.tavsiye edilen kitabı aldım, söylenenleri aynen yaptım gerçekten KOSGEP kredisini almaya hak kazandım.

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Ahmet Bey bende ilk duyduğumda çok şaşırmıştım hatta inanmamıştım.Sizin gibi araştırıp sonucunda alanları görünce bende de bir azim ve istek oluştu anlatamam :) Benim projem daha uzun vadeli ama eminim ki bu rehber sayesinde alacağım :)

      Sil