» » » » » » » » » İSTENMEYEN NUMARALARI ENGELLEMEK ARTIK ÇOK KOLAY !!!

İstenmeyen Numaraları Engellemek

Son zamanlarda cevaplamak istemediğiniz aramaların sayısı arttıysa, bu aramalardan kurtulmanın vakti gelmiş olabilir. Android işletim sistemli bir cep telefonunuz veya Jailbreak'li bir İPhone'unuz varsa, baş belalarından kurtulmak çok kolay.Android'de İstenmeyen Numara Aramalarını Engelleme

Call Filter uygulaması istenmeyen aramaları engellemek için kullanabileceğiniz en kolay ücretsiz programdır. DroidBlock ise arama engellemede daha zengin fonksiyonlar sunmaktadır.

İstenmeyen çağrıları engelleme uygulamalarının işe yararlığı, cep telefonları arasında farklılık göstermektedir. Bunun için herhangi bir uygulama kullanmak istemiyorsanız, bazı cep telefonlarının Android işletim sistemlerinde bulunan engelleme fonksiyonlarını deneyebilirsiniz.

Jailbreak'li İPhone'da İstenmeyen Aramaları Engelleme

İPhone, aslında herhangi bir arama engelleme fonksiyonu sunmuyor ve bunu uygulamalarla da yapamıyorsunuz. Fakat cihazınızı jailbreak'lediyseniz, Cydia'dan İBlackList uygulamasını satın alarak istemediğiniz aramaları kolayca engelleyebilirsiniz.

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz