» » » » » KLİKSA ' DAN İNANILMAYACAK İNDİRİM !!!


İpad Mini
Az önce yakın bir arkadaşım ile internet üzerinden sohbet ederken sohbet arasında arkasında laptopunu gördüm ve çok şaşırdım. Laptop arkasında ise biz ne yardımı ile görüşüyoruz. Şaşkınlığımı gizleyememişim sanırım ki ben sormadan merak ettiğim sorunun cevabı geldi. Arkadaşım da benim şaşkın halime çok şaşırmıştı :)

Yeni bir İpad almış :) Hemde İpad Mini... Hemen  teknik özellikleri ve bilgi faslını geçtikten sonra beni ilgilendiren en önemli kısıma geldi; tabi ki fiyatı...

Daha önceleri çok kez adını duyduğum ancak hiç alışveriş yapmamış olduğum KLİKSA 'dan 699 TL ye İpad Mini aldığını öğrendim. Hemen o fiyata gerçekten o İpad satılıyor mu ? diyerek girdim internet sitesine ve başladım gezinmeye...

Aslında sitede gezinmeye devam ettikçe arkadaşımın neden bana çok şaşkın baktığını anladım. Çünkü bu sitede hemen hemen bütün ürünlerde inanılmayacak indirimler yapılmakta.

Sözü fazla uzatmayarak bir an önce sizin de bu fırsatlardan yararlanmanızı istiyorum.

BURAYA tıklayarak firmanın internet sitesine ulaşabilirsiniz...

Şimdiden iyi eğlenceler...


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz