» » » Türkiye'nin En Büyük ve En İddaalı Alışveriş Merkezi Hepsi Burada
1998 yılında online alışveriş pazarına büyük bir hızla giriş yaparak sektöre  artı değer katan ve biz internet kullanıcılarının bütün sektörlerdeki ihtiyaçlarını en geniş ürün yelpazesi ve en iyi hizmet kalitesiyle karşılamak için faaliyetlerine aralıksız devam eden öncü bir kuruluştur.

Firma 12.000 m²’lik modern tesislerinde çalışan 350’den fazla genç ruhlu profesyonel çalışan ile kısa zamanda 3 milyondan fazla kayıtlı üye ve 14,5 milyon toplam, 6.5 milyon tekil ziyaretçi sayısına ulaşmayı başarmış bir dev olarakta adlandırabiliriz. Doğan Online ve Doğan Gazetecilik Yönetim Kurulu Başkanı Hanzade Doğan Boyner bu hayallerine ulaşmasında destek olan bizlere teşekkürü borç bildiklerini her fırsatta dile getirdiğine birçok televizyon programında şahit oldum. Bizde sana teşekkür ederiz HEPSİ BURADA iyi ki varsın güvenilir alışverişin merkezisin.

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz