Bizi dünya ile tanıştıran, bebeklik zamanlarımızda bıkmadan usanmadan ‘anne anne anne…’ diyerek bize anne demeyi öğreten, insanı hayattan soğutan ve çocukluk zamanlarımızda sürekli sorduğumuz ‘Neden? Niçin? Nasıl?’ sorularına canı gönülden cevap veren, bizim için her vakit en iyi arkadaş ve en iyi sırdaş sıfatına sahip olan biricik annelerimiz; şüphesiz ki bizi biz yapan yaşamımızdaki en önemli etkenlerden biridir.

Bizim için bu denli fedakarlıklar yaparak  yaşamımızın vazgeçilmezi olan annelerimize olan sevgimizi, bağlılığımızı ve şükranlarımızı bildirmek için tek bir gün yetmese de anneler günü tüm bu duyguları onlara aktarabilmemiz için güzel bir imkandır.

Ülkemizde  1955 senesinden bu zamana kutlanmakta olan anneler günü, senede bir gün olmak üzere her yıl kutlanmakta. Bu sene, 12 Mayıs 2013 Pazar günü kutlanacak olan anneler günü, annelerimize alacağımız hediyelerle, yazacağımız notlarla veya söyleyeceğimiz güzel sözlerle süslenecek ve onlar için de mutlaka unutulmaz bir gün olacak.

Şimdiden Tüm Annelerin Anneler Gününü Canı Gönülden Kutluyor aşağıdaki videoyu kendilerine armağan ediyorum (:

İyiki VARSINIZ !!!

videoAbout Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz