» » » » APPLE SESSİZCE GELİYOR !!!

"Apple piyasadaki gidişi değiştirecek"

Son dönemde önemli bir düşüş yaşayan Apple, pek yakında her şeyi değiştirecek "bir şeylerle" geleceği sinyalini vermeye devam ediyor.


Finansal hizmetler sektörünün başta gelen adlarından Barclays'e göre hisse senetleri düşüş yaşayan Apple, bu sene çıkaracağı ürünlerle ortalığı yerinden oynatacak. Teknoloji lideri ilk çeyrekteki karını artırarak, hissedarlarından tahmini 100 milyar dolarlık geri alım yapacağını bildirsede Steve Jobs'un vefatından sonra Apple'da işlerin eskisi gibi gitmediği görülüyor.

Hisse senetlerindeki düşüş devam ederken, firmanın geleceğine ilişkin pozitif bir öngörü Barclays analisti Ben Reitzes'den geldi. Reitsez, 10 Haziran'daki etkinlikte Apple'ın bir çok yeni ürün ve servisin yanı sıra yeni bir Mac'i de kullanıcılara sunmasını beklediklerini söyleyip, firmanın isminden tekrar bahsettirmek için çabalarını arttırdığını söyledi.

Şirketin hisseleri geçmiş günlerde, 2011 yılından bu yana ilk defa 400 doların altında işlem gördü.
About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz