» » » » Beklenen Samsung Galaxy Grand Türkiye'de!

Samsung'un En Beğenilen 5 inç'lik Telefonu Galaxy Grand, Türkiye'de! 

Samsung Electronics bir telefondan çok daha fazlasını isteyenler için ideal bir akıllı telefon olan Samsung GALAXY Grand'i sundu. Google'ın en yeni işletim sistemi olan Android 4.1.2 Jelly Bean'e sahip olan Samsung GALAXY Grand 5'inçlik ekranı; mesajlaşma, çoklu ortam ve interneti canlı renk ve parlaklıkla sağlayan, kapsamlı bir izleme deneyimi yaşatıyor.

Samsung GALAXY Grand Multi Window özelliği ile ekran görüntüsünü değiştirmeye gerek olmadan aynı zamanda birden fazla uygulamayı açmaya ve gerçek bir çoklu görev deneyimi yaşamaya sağlıyor.

Samsung GALAXY Grand'in 1.2 GHz çift çekirdekli işlemcisi, çoklu görevlerin problemsiz bir şekilde yapılmasını, internette çok hızlı gezinmeyi, ekranlar arasında hızla geçiş yapabilmeyi ve zorlu uygulama ve oyunlar için üst düzey grafik görüntülere sahip olmayı sağlıyor.

Samsung GALAXY Grand'de ayrıca, deklanşör gecikmesi sıfır olan ve çok hızlı açılan güçlü bir fotoğraf makinesi de bulunmakta. Fotoğraf makinesi, en karanlık ortamlarda dahi net fotoğraflar çekilmesine olanak sağlayan arka fon aydınlatma sensörunun yanında Full HD video kayıt özelliğini de bulunuyor.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz