» » » Dominos Pizza Kampanyaları

Dominos Pizza da kampanyalar devam etmekte. Dominos siparişlerini dominos.com.tr internet adresinden yapıp tüm pizza ve coca cola siparişlerin %50 indirim fırsatını yakalayabilirsin.Avea Dominos Pizza Kampanyası ile Avea Faturalı ve Faturasız Hat Müşterileri internet üzerinden verecekleri 2 adet Dominos orta boy pizza + 1Lt Coca Cola siparişine sadece 31.90 TL ödeyecekler.

Kampanya 05 Nisan – 31 Mayıs 2013 tarihleri arasında www.dominos.com.tr, 444 33 22 no’lu Domino’s Pizza Call Center ve www.yemeksepeti.com’dan, verilecek siparişlerde geçerli olacaktır.

Avea aboneleri DOMINOS yazıp 5060 servis numarasına kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabileceklerdir.TTNET limitsiz internet abonelerine Dominos Pizza‘dan büyük indirim!

NETLİMİTSİZ tarifesini kullanan bütün TTNET müşterileri  1 Orta Boy Karışık Pizza + 1 L.Coca Cola + Sufle’yi 35.25 TL yerine 18.90 TL’ye satın alabiliyor. TTNET’in Dominos Pizza fırsatını kaçırmamak için hemen bir Dominos Pizza şubesine giderek ya da internetten online olarak (yemeksepeti) fırsat kodunuzu girerek indirimli olarak sipariş verebilirsiniz.About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz