» » » » » » » » GOOGLE'DAN BÜYÜK SÜPRİZ !!!


Google, bugünlerde devam eden dev etkinliğinde Galaxy S4 bombasını patlattı...Bugünler de devam eden Google I/O konferansında büyük bir Galaxy S4 sürprizi yaşanmakta. Şayet Samsung Galaxy S4 hayranıysanız ancak TouchWiz ara birimi ve Samsung'un eklediği uygulamaları sevmiyor beğenmiyorsanız, bu sürpriz eminim sizi çok sevindirecektir.

Google'dan Hugo Barra tarafından tanıtılan özel Galaxy S4 modeli tamamen saf Android ile birlikte gelecek. Şöyle ki Google'ın kendi cebi Nexus 4 ne varsa, bu özel sürüm Galaxy S4 de onlar mevcut olacak. Özetle piyasada artık "TouchWiz'siz" Galaxy S4 bulunacak.

Telefonun donanımı, orjinal  Galaxy S4 ile aynı olacak. Fakat satışa sunulacak telefonlar, büyük olasılıkla sadece 16 GB'lık depolama alanı ile hizmet edecek. Google Play Store ile ilk aşamada ABD'li operatörler AT&T ve T-Mobile için satılacak olan Galaxy S4'lerin fiyatı 649 dolar olarak belirlenmiş. Telefon 26 Haziran satışa çıkacak.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz