GooMass Kitinde Öğretilen Metotlarla İnternetten Para Kazanmak Mümkün Mü ?

GooMass Kiti internetten çok kısa zamanda para kazanabiliceğin uygulaması kolay olan satış ortaklığı (affiliate marketing) sistemini öğretiyor.

Satış ortaklığı, internetten para kazanmak için uygulanan en güvenilir metottur. Affiliate marketing genelde  Google’dan para kazanmak için kullanılmaktadır. Facebook, Youtube, Twitter gibi daha bir çok pazardan bu sistem yardımıyla para kazanabilirsin. Para harcamadan tanıtım makaleleri yazarak dahi çok iyi para kazanabilirsin.

Satış ortaklığı (Affiliate marketing) sistemini doğru kullandığın zaman mutlaka sen de internetten para kazanabilirsin. Satış ortaklığı işine haftada 3-5 saat ve biraz çaba harcayan herkes iyi miktarda para kazanabilir. Emin olun karışık bir sistem değil. Yalnızca sistemi doğru uygulaman ve bazı püf noktaları iyi bilmen yeterli.

GooMass İnternetten Para Kazanma Kitini inceleyebilir veya makaleyi okumaya devam edebilirsin

Makaleyi sonuna kadar okumanı ve GooMass Kiti için yapılan yorumlara kesinlikle göz atmanı öneririm. Satış Ortaklığı (Affiliate marketing) uzun zamandır bütün dünyada kullanılan online gelir sistemi olmasına karşın  Türkiye'de yeni yeni biliniyor.

Satış Ortaklığını kısaca tarif etmek gerekirse ; başkalarının ürünlerini satarak internetten para kazanmaktır. Lütfen satış ortaklığını kapı kapı dolaşıp ürün pazarlamak sanmayın. Satış Ortaklığında Google arama motorundan faydalanıyoruz ve kimseyle muhatap olmadan istediğimiz ürünü istedeğimiz an milyonlarca potansiyel müşteriye sunabiliyoruz. Bütün hepsini yapmak için gereken sadece iki şey var; bir bilgisayar ve internet bağlantısı.

GooMass Kiti İnternetten para kazanmak alanında hiç fikri olmayan, sıradan bir internet kullanıcısına bile para kazandırabilecek kapasitededir. GooMass da öğretilenleri yapmamız yeterlidir. GooMass Kiti'nin ilk  amacı, teknik bilgi isteyen yöntemlere zaman harcamadan, çok kısa sürede Google’dan para kazanmanı sağlamaktır. Sistem tamamen Google aramalarından, Facebook benzeri sosyal alanlardan para kazanmak üstüne kurulmuştur. Eğitimler, kullanıcılara zaman harcatmadan, en kısa vakit de para kazanma odaklı tasarlanmıştır.

GooMass Kitinin en sevdiğim yönü kullanıcılarına uygulamalı örnekler ile sistemin nasıl çalıştığını öğretmesidir. Eğitimler de sıfırdan bir proje oluşturuyor, uygulamalı  görsel ve videolu sunumlar ile desteklenip öğretiliyor. Bu şekilde eğitimi alanlar çok basit ve hızlı şekilde sistemin işleyişini kavrıyor.

Günlük yaşamda hepimiz Google da çokça arama yapıyoruz. Dünya da milyarlarca internet kullanıcısı da senin yaptığını yapıyor. Yani Google da gün milyarlarca arama yapılmakta. Google tüm dünyada kullanılan bir arama motorudur. Google sayesinde her gün milyonlarca ürün tüketicisine ulaşıyor. Bu durumun ne kadar büyük bir Para kaynağı olduğunun farkında mısın ?

Sana anlatmaya çalıştığım satış ortaklığı temeli burdan doğuyor. Google arama motorunu kullanıp ürünleri tüketicisine sunarak gerçekleşen satış başına %75’lere varan komisyon alıyoruz. Atma bu oranda komisyon mu olur, ürün sahibi bu komisyonu öderse batar diyeceksin. Hiç bir şey olmaz emin ol batmaz. Çünkü ürünler dil kursları, e-kitaplar, bilgisayar yazılımları, programlar oyunlar gibi kargo ve stok sorunu bulunmayan  maliyeti az dijital ürünler.


 • GooMass Kitinde öğretilenleri uygulayıp para kazanamazsın 15 Günlük para iade garantisi mevcut. Bence bu kaynağın kalitesini gösteren en büyük etkendir. 
 • Devamlı güncel olması kullanıcılarına yeni gelişmeler ve yöntemler hakkında bilgi veren kaynaktır. Bu  zamana kadar 45 güncellemeden fazla yapıldığını biliyorum.
 • Bu tip eğitim setlerinde destek ve danışmanlık çok çok önemlidir. Kesinlikle takıldığın konular olacaktır. Eğitim seti takıldığın konularda sana gereken ilgi ve desteği sunmalıdır. GooMass' ın bir destek ekibi var. Takıldığınız her konuda ticket yöntemi ile anında destek alabilirsin.
 • GooMass satış ortaklığı sistemi ile sadece Google’dan para kazanmayı değil, Facebook, Twitter, forum siteleri, bloglar, ilan siteleri benzeri bir çok alandan para kazanman yöntemlerini öğretiyor.
 • Öğretilen yöntemleri uygulayabilmen için bir web siten olmasına gerek yok.
 • GooMass gayet basit anlaşılır , görsel ve video destekli sunumlarla, kafanı karıştıracak terimler kullanmadan bütün herkesin anlayabileceği bir dille yazılmıştır.

Eğitim konularında anlatılanları uygulayarak çok kısa zamanda para kazanmaya başlayabilirsin. Uygulamaya geçmeden önce GooMass Kitini bir kaç kez okumanı öneriyorum.

Şayet internetten para kazanmayı gerçekten istiyorsan, İade garantisi bulunan GooMass İnternetten Para Kazanma Kitini mutlaka almanı tavsiye ediyorum. Gerçekten verdiğin paranın kat kat fazlasını kazanmanı sağlayacak çok değerli yöntemler içeriyor.

GooMass İnternetten Para Kazanma Kitinin resmi sitesine BURADAN ulaşabilir ve kullanıcılarının kazandığı binlerce dolar kanıt videolarını izleyebilirsin.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

5 yorum:

 1. Siteniz özenle hazırlanmış..Yararlanılacak bilgiler mevcut.Emeğinize sağlık .. http://www.nettenparakazanmak.gen.tr

  YanıtlaSil
 2. Hasan Bey siteniz ve yazılarınız çok güzel. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. @Volkeyno23 ; teşekkür ederim.Faydalı olabiliyosam ne mutlu bana...

   Sil
 3. Yeni siten hayırlı olsun sana hayırlı bol kazançlar versin Allahım senin verdiğin bilgiler ve yardımların senin şu internetten para kazanmayı hayal eden benim gibi insanların güvenebileceği benim gözümde nadir insanlardan birisin kardeşim

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Göksel güzel düşüncelerin için teşekkür ederim. Blogumun amacı internetten herkes para kazanabilir. Amacına bir adım daha yaklaştığını sizlerden öğrenmek gurur verici. Sana da çalışmaların da başarılar dilerim...

   Sil