Bu makalenin konusu soru yorum olarak geldi ancak soruyu ve cevabını makale olarak yayınlamanın faydalı olacağına karar verdim.

Soru

Merhaba affiliate marketing işini yaklaşık 1 haftadır araştırıyorum. Bu meslek hakkında neredeyse yüzlerce yazı okudum ve satış ortaklığı yaparak internetten para kazananların gerçekten çok fazla olduğunu görüyorum. Size de inanıyorum kazandığınız parayı aldığınıza dair banka hesap özeti dahi koymuşsunuz. 15 günde 1500 TL gerçekten inanılmaz bir para. Ben bu kadar fazla kazanmak istemiyorum. Tek istediğim aylık 1000 TL civarında para kazanmak. Ancak ben kararsız kaldım. Sizden bana samimi bir şekilde cevap vermenizi istiyorum. Sizce hangi eğitim setini almalıyım? Lütfen samimi olarak hangisinin daha faydalı olacağını söyleyin. Ben 2 tanesi arasında karasızlık içindeyim. Siz bu işten para kazandığınıza göre bu yollardan geçmiş olmalısınız. Yanlış adım atmak istemiyorum. Kısacası harcadığım her kuruşun
hesabını yapmak zorundayım. Gerçekten bütçem sınırlı ve boşa para harcayacak lüksüm yok. Para kazanayım derken elimdekinden olmak istemiyorum. Ben bilgisayar konusunda yeni sayılırım web site kurmaktan falan anlamıyorum. Cevabınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

Cevap

Merhaba Ertuğrul Bey satış ortaklığı sisteminin gerçekliği tartışılmaz.  Biraz çaba sarfeden herkes bu sistem ile internetten para kazanabilir. Aslında bu işin püf noktası işi doğru kişiden öğrenmek. Türkiye’de sistem henüz popüler olmasına karşın benim gibi binlerce kişi aylık 5 bin liradan fazla para kazanmakta. Hele ingilizce forumları ziyaret edersen satış ortaklığından aylık 100 bin dolardan fazla kazanan insanlar bulabilirsin.

Ben de satış ortaklığına geçen yıl başladığımda aylık 1500 TL yeter de artar, keşke bu kadar kazansam diyordum. Ancak bu işe başladıktan sonra sınırının olmadığını öğrendim. İnsanlar binlerce dolar kazanırken senin kendine sınır koyman huzursuzluk veriyor. Ayrıca emin ol bunu yapanların senden bir farkı yok. Bir çok kişi web sitesi olmadan satış ortaklığı sayesinde binlerce dolar kazanmakta. Kısaca internette tecrübeli olmana gerek yok. İşin mantığı çok kolay. Yapman gereken Google Kazançları eğitim setinde anlatılanları birebir uygulamak. Sen başarılı olman için mucizeler yapman gerekmiyor. Zaten alacağın eğitim seti ile sana gereken bilgiyi satın almış oluyorsun.

Aslın da satış ortaklığının püf noktasını doğru insandan öğrenmek olduğunu yukarıda söylemiştim. Eğer sistemi sana yanlış öğreten yada asıl bilmen gerekli olan kilit noktaları eksik veya yanlış öğreten bir kaynak (e-kitap, eğitim seti v.b) seçersen başarılı olma şansın tamamen senin yeteneğine bağlı kalır.  Fakat satış ortaklığını sana tam manasıyla öğretecek bir eğitim seçersen, yapman gereken anlatılanları aynen uygulamaktır. Kısaca satış ortaklığı mesleğini bilen tecrübeli insanların hazırladığı eğitim seti seni kolayca başarıya ulaştırır. Yanlış eğitim seti seçimi ise hayal kırıklığına yaşamana neden olur. Ben satış ortaklığını satın aldığım 2. Eğitim setinden öğrendim. Çünkü ilk aldığım eğitim seti tam bir fiyaskoydu. Sadece ana mantığını anlatıyor ama bilmem gereken püf noktalardan hiç söz etmiyordu. Bu nedenle kaynak seçimi gerçekten çok önemlidir.

Ben %100 GooMass İnternetten Para Kazanma Kitini tavsiye ediyorum.

Peki, neden GooMass Kiti ; aslında bu sorunun cevabını kendin verdin. Para kazanayım derken elimdekinden olmak istemiyorum demişsin. GooMass Kiti %100 para iade garantisi veren bir eğitim kitidir. Eğer GooMass Kitini satın alıp para kazanamazsan 15 gün içinde ürünü iade edebilir ve paranı geri alabilirsin. Yalan, hepsi kitabı satıncaya kadar vaattir diye düşünüyorsan yanılıyorsun. Çünkü ürünü Türkiye’nin en güvenilir şirketlerinin aracılığıyla alıyorsun.

GooMass Kiti önermemim diğer sebebi GooMass Kiti yazarları Cüneyt Seçkin Aykaç ve Orçun Oruç Aykaç kardeşlerin  tecrübeleri ve GooMass Kiti'nin bir ekip çalışması sonucu meydana gelmiş olmasıdır. GooMass Kiti teknik destek ve güncelleme açısından çok hızlıdır ve bir kişi tarafından değil bir ekip tarafından yönetilmektedir.

GooMass Kiti'ni satın aldıktan sonra en az 2 kez okumanı öneririm. İlk olarak satış ortaklığının mantığını anlamaya çalış daha sonra uygulamaya geç. Hemen tüm ürünleri satmaya çalışıp acemi kişilerin yaptığı hatayı yapmayın. Öncelikle 1 üründen para kazanmaya başlayıp sistemi otomatikleştirmeli ardından farklı ürünleri pazarlamaya başlamalısın. Zaten GooMass Kiti 1-2 kez okursan anlatılan püf noktaları da kolayca kavramış olursun. Cüneyt Seçkin Aykaç ve Orçun Oruç Aykaç kardeşlerin GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti ' inde tüm dersleri örneklerle  basitçe açıklamış ve senin için tüm ince ayrıntıları düşünmüş. Tabi ki yinede insanlar sabırsız davranıp hemen tüm ürünleri satmaya çalışıyor. Tek ürün sistemini rayına koymadan başka ürünlere yöneliyorlar. Zaten kazandıran bir ürün bulduğunda o ürün ayda 3000 TL bile kazandırır. Asıl olan sabırlı olup her şeyi GooMass İnternetten Para Kazanma Kitinde anlatıldığı şekilde aynen uygulamak. Eğer her şeyi anlatıldığı gibi aynen uygularsan  uygulamak gerçekten hiç zor değil, para kazanman kaçınılmazdır. GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti destek ekibi sana fazlasıyla yeter ama eğer takıldığın noktalar olursa bende yardım etmeye çalışırım. İletişim bölümünden bana ulaşabilirsin. GooMass Kiti hakkında yorumları BURADAN inceleyebilirsin.

Unutma İnternetten Hergün 100 TL Kazanabilirsin


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Merhaba gerçekten çok önemli bilgiler ve sizlere tavsiyem goomass eğitim setini almanız yeni başlasamda kazancım 1000 tl'yi geçti aylık kolay gelsin bol kazançlar.

    YanıtlaSil