» » » » » » » SAMSUNG S4 TÜRKİYE SATIŞ FİYATI BELLİ OLDU


Samsung, büyük ekranlı, ince ancak daha güçlü işlemciye sahip Galaxy S4’ün duyurusunu yaptı. Merak edilen soru ’Kaç TL olacak?’

Samsung S4 Türkiye Satış Fiyatı Belli Oldu

Samsung’un büyük merakla beklenen en son modeli Galaxy S4’ün satış tarihi ve fiyatı belli oldu. Mart ayı başında tanıtılan S4, ABD’de bazı telefon operatörlerinden alınacak iki yıllık kontratlara bağlı olarak 16 Mayıs’da 249 dolardan satışa sunulacak.

Samsung’un son modeli için iki yıllık sözleşme ile istenen 250 dolarlık fiyat birçok rakibinden daha yüksek bir fiyat. Apple aynı tarifeyle son telefonu iPhone 5’i 200 dolardan satışa sunmuştu. 5 inç genişliğinde ekrana sahip olan yeni Galaxy S4, bir çok başarılı uygulamasının yanında 9 dile çeviri yapabilme özelliğiyle dikkatleri üzerine toplamıştı.

Samsung'un uzun süredir merakla beklenen kahraman gemisi modeli Galaxy S4'ün satışına, 27 Nisan itibarıyla başlanacak. Bir zamandır ön siparişte bulunan ve büyük ilgi gören model, bir kaç özelliği ile kullanıcıların canlarını sıkmışa benziyor. Plastik malzeme kullanımı zaten çok eleştirilen , ancak bir de FM radyo olayı patlak verdi. Evet, Galaxy S4'te FM radyo bulunmamakta. Ancak neden?

Mail.ru'nun haberine göre Samsung Rusya'nın bu soruna cevabı, FM radyo özelliğinin artık eskidiği ve bu nedenle de eskisi gibi tercih edilmediği yönünde. Zira Samsung Rusya, yaptıkları araştırmada kullanıcıların müzik dinlemek için günümüzde sosyal medya ve Youtube gibi kanalları çok fazla kullandıklarını, radyoya gerek duymadıklarını dile getiriyor. Bu nedenle gereksinimi az olan bir özelliği de S4'e koymayı uygun görmemişler. Ancak  Google Play'de birçok radyo uygulaması bulunmakta, eğer o kadar da "radyosever" biriyseniz.

Galaxy S4'ün Türkiye fiyatı, 1.999TL olarak açıklanmıştı ve şu an sipariş alımları devam ediyor. Detaylar için ilgili operatörlerin kampanyalarını incelemenizi tavsiye ederim.About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz