Sermayesiz, hatta hiç para harcamadan internetten para kazanabilirsin ! İster öğrenci ister ev hanımı, interneti ve vakti olan herkesin yapabileceği part time bir iş...


Satış ortaklığı sistemini 2 senedir uygulayan birisi olarak zaman zaman sizlere söz ettim. Bugün daha detaylı olarak anlatacağım. Kişesel olarak internetten para kazanmak isteyenler için son senelerde epey popüler olan satış ortaklığı sistemi,  2011 - 2012 yılları arasında 22.000 TL para kazanmamı sağladı. Kazandığım paranın devlete 3500 TL stopaj vergisi ödedim. Kesinlikle yasal bir iştir ve kesinlikle ucu açık bir pazardır. Çok çok büyük paralar kazanmak mümkün. İlk başladığım zamanlarda bir kaç hafta içinde 200-300 TL para kazanınca daha fazla üzerine düşerek gelirimi zamanla artırdım. Hiç bir tecrübe gerekmiyor. Öğrenci yada ev hanımı, internet bağlantısı ve günde 2 saat vakit ayıracak olan herkesin yapabileceği bir iş...

Yapman gereken aslında çok kolay. Sermayesiz internette satılan ürünlere satış ortağı olacaksın. Kendi ürünün gibi ürünleri internet sayesinde satabilirsin. Dilersen internette reklam vererek, dilersen kendi çapında facebook veya twitter gibi sosyal alanlarda tanıtım yaparak yada farklı internet sitelerinde banner reklamlar yayınlayarak ürünleri satabilirsin. Satacağın ürünlerin resimleri ve açıklamaları senin için yeterli. Aşağıda 2011 senesindeki özet gelir tablosunu inceleyebilirisin. Bu kazanç sadece Netpay şirketi üzerinden kazandığımdır.Makalemin devamında sana farklı şirketlerden örnekler göstereceğim. Böylece internetteki alışveriş sektörünün satış ortaklığına ne kadar önem verdiğini anlayabilirsin.

Satış ortaklığı ile internetten para kazanmak için her zaman bilgisayar başında olman gerekmez. Günde iki saat çalışarak ek iş olarak yapabilirsin. Yaptığın çalışma, geleceğine bir yatırım olur ve en sevdiğim tarafıda birinin sana iş vermesini beklemeyeceksin. Sen kendi işini kendin yaratıyorsun. Satış ortaklığı sistemi GooMass İnternetten Para Kazanma Kitinin öğrettiği sistemdir. Satış ortaklığı nedir dersen BURAYA göz atmanı öneririm.

Önce biraz emek verip çalışıp sonra meyveleri topluyorsun. Satış ortaklığı sistemi sıradan bir internet kullanıcısının yapabileceği şeyler. Belki bunları sen zaten yapıyorsundur ama bundan para kazanmak hiç aklına gelmedi.


Mesela bir ürünü almadan önce, mutlaka internette mutlaka araştırma yaparız. Özellikle forumlar, ürünler hakkında fikirlerin ve tavsiyelerin çok yaşandığı bir ortamdır. Eğer konu hakkında bilgin var ise mutlaka seninde birilerine bir ürün tavsiyesi yaptığın olmuştur, iyi veya kötü fikrini bildirdiğin olmuştur.

İşte satış ortaklığının en can alıcı noktası burası ! İnternette ürünlerini satış ortaklığı ile satan ürün sahipleri der ki, enim ürünlerimin reklamlarını yap yada internette  tavsiye et, senin tavsiyen ile veya reklamınla gelip alışveriş yapanlardan sana %50 prim verelim.

Ürün sahibi sana özel bir link veriyor ve sen bütün reklam çalışmalarını bu sayfaya yönlendiriyorsun. Bu sayfadan alışveriş yapan müşterilerden kazanılan paranın belli bir kısmı sana ödeniyor. Sadece reklam yaptığın gün değil, siteden 1 sene içinde herhangi bir ürün satın alsa bile, satın aldığı her üründen %50 komisyon hak ediyorsun. Ancak bu komisyon miktarı her firmaya göre değişiyor. Mesela hizlial.com yada limango.com.tr gibi alışveriş siteleride ürünlerini satış ortaklığı sistemine açtılar. Benzer bir çok alışveriş sitesi bulunmakta.  Aşağıdaki resim de dönem dönem ne kadar ödeme aldığımı inceleyebilirsin. “-” olarak ifade edilenle o dönemde ödediğim stopaj vergisidir.


İnternetten çok az anlıyorsan zaten 1 adım öndesin demektir. Yeni başlayacak olanlar GooMass Kitinden yararlanabilir. Bir yazılım olduğundan bilgisayarına kuruluyor, sana özel verilen kullanıcı adın ve şifrenle giriş yaparak açıyorsun. GooMass, internetten istersen site kurarak yada web sitesi kurmadan reklam yaparak nasıl para kazanacağını öğreten bir yazılım.

İnternetten Para Kazanmak için GooMass Kitini tavsiye ederim.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

2 yorum:

  1. Goomass da anlatılanlar artık eskidi diye çok yerde duydum

    YanıtlaSil
  2. güncel kazanç kanıtlarını görmek istersen mail adresine gönderebilirim :)

    YanıtlaSil