» » » » » Android Klavyesi Play Store'da Seni Bekliyor !!!

Android telefon kullanıcıları... Hep hayalini kurduğun şey, artık Play Store'da seni bekliyor !!!

Telefon üreticileri tarafından değişime uğratılan Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcılarının yaptıkları ilk şeylerden biri, Google Play Store'a bağlanarak kullanışlı bir klavye edinmek oluyor. Bu durumda en çok tercih edilenler ise genellikle SwiftKey ve Swype isimli uygulamalar. Ancak artık bu durum değişiyor.

Google Play Store'da yerini alan yeni seçeneği sunan Google'ın kendisi. Android 4.0 ve üstü işletim sistemlerine sahip telefon sahiplerinin yaralanabileceği klavyenin, "Nexus tarzı bir deneyim" sunduğu söyleniyor. Yeni klavyede, bir çok kullanıcının alıştığı ve memnun olduğu "swipe-to-text" özelliği de mevcut. Fakat Google bu özelliğe "gesture typing" ismini vermiş. Uygulamada ayrıca ses tanıma, kelime tahmin ve tamamlama seçenekleri ve 26 farklı dilde sözlük desteği de olacak.

Şayet Nexus'daki stok klavyeyi görüp beğendiysen ve telefonunun klavyesinden memnun değilsen bizzat Google'ın sunduğu bu "saf" alternatife mutlaka denemelisin. Uygulamayı Google Play Store
'dan ücretsiz olarak indirebilirsin.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz