» » » » » Galaxy S4 Mini Hakkında !!!

Samsung'un Yeni Bombası Mini Galaxy S4 te Neler Sunuyor ? 

Nihayet bekleyiş son buldu. Günlerdir bir çok söylentiye konu olan "En Yeni Samsung" ortaya çıktı. Samsung söylentilere son verdi telefonla ilgili resmi açıklamasını yaptı.

Genel tasarımı bakımından Galaxy S4'e çok benzeyen S4 mini, 124,6 x 61,3 x 8,94 milimetre boyutlarında ve sadece 107 gram ağırlığında, yani ağabeyinden çok daha ufak ve hafif. Teknik detaylara ilişkin bilgiler, gelen ilk duyumları doğrular nitelikte: S4 mini, 540 x 960 piksel çözünürlüklü 4.3 inç boyutlu Super AMOLED ekrana sahip olacak. 1.7 GHz hızındaki çift çekirdekli işlemci ve 1.5GB RAM, Android 4.2.2 Jelly Bean işletim sisteminin ve TouchWiz ara biriminin altından kalkabilecek kadar güçlü ve yeterli.

Samsung cihazda ekstradan tercüme uygulaması S Translator ve kalori tüketimi kontrolünde kullanılan S Health bulunacağını bildirdi. Galaxy S4'de bulunan yeni hareketli kontrol ve gözle kontrol özellikleri ise ne yazık ki S4 mini'de olmayacak.

S4 mini'nin 8 megapiksel çözünürlüklü arka kamerasıyla Full HD çözünürlükte video kaydı yapılabilecek. Telefonda ayrıca 1,9 megapiksel çözünürlüklü ön kamera mevcut. Telefonun açıklanan bir diğer donanımıysa 1.900 MAH gücündeki muhteşem bataryası.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz