» » » » » Yazitör Starter Güvenilir mi ? Yazıtör Starter Yazarının Maili

Pek çok insanın aklında şöyle bir soru var: “Yazitör Starter Eğitim Seti gerçekten güvenilir mi ? Vaad ettiklerini beceriyor mu ?” Ben www.hasanmetin.net olarak Yazitör Starter ve sahibini incelemeye aldım. Ardından Yazıtör Starter ürün sahibi Aytekin Efe Bey, kendisine gönderdiğim maile cevap yazdı. Sizce ne dedi ?

Ben Yazitör Starter ürün sahibine 1 haftada kesin para kazanıp kazanamacağımı sormuştum. O da “Ben de Yazitör’de anlattıklarımı uygulayıp para kazanıyorum.” demişti. Bu gönderdiğim sadece 1 mail. 20′den fazla mailin hepsine cevap vermiştir. Bu da Yazıtör Starter ürününün arkasında olduğunun ve insanları kandırmadığının ispatıdır. İşte Son gelen mail ;

Merhaba Hasan Bey

Yazitör Starter güvenirliliği konusunda size şunları söyleyebilirim ; 

1. si Ödemeleri Google tarafından yapılmaktadır bu çok önemli bir durum. Google aylık olarak yapacağı ödemeyi banka hesabınıza otomatik olarak gönderiyor. Farklı firmalarda olduğu gibi “Çek gönderecekler, adresinize çek gelecek yada gelmeyecek.” gibi bir sorun yaşamıyorsunuz. Her ayın sonunda banka hesabına otomatik yatmaktadır ki www.yazitorstarter.net sitesinde göreceksiniz; son 4-5 aylık aldığım düzenli dekontları yayınladım. Güncel rakamlara ve tarihlere bakabilirsiniz.

2.si Bu kazanç sistemi Dünyada ve Türkiye’de zaten bilinen bir sistemdir. Biz eğitim setinde en kısa ve basit yoldan, gereksiz konularla uğraşmadan kazanmayı öğretiyoruz. İnternetten para kazanmaya çalışan çoğu insan çok şey bildiği düşünmesine rağmen aylık 300-400 tl yi kazancı geçememektedir. Çünkü gereksiz teferruatlarla uğraşmaktalar.

3.sü Biz Yazitör Starter’da alan insanlar ilk etapta kitabın parasını hemen çıkarsın, biraz kâr elde edip ellerine hemen para geçsin diye anında kazanç sistemini bonus olarak veriyoruz. Bunu bonusu verirken de bir çok insan ile defalarca denemeler yaptık ki problem yaşanmasın. Evet, anında kazanç sistemiyle ilk etapta hemen kazanabiliyorsunuz. Açıkçası şu olsun istemedik; internet üzerinde güvenilir ve gerçek olarak Dünya'da ve Türkiye'de yapılacak 10 değişik iş var. Pek çok kitap yada farklı mecralarda bu konular anlatılıyor ama kişiler para kazanamıyorlar. Çünkü genel anlamda karma karışık şeyler anlatılır, insan nereden başlayacağını bile anlamaz ve vazgeçer. Yazitör Starter’ın en güzel özelliği de Yazıtör Starter'ı alanların %97 si uygulamaya hemen geçmesi. Çünkü ne yapması gerektiği sırasıyla öğretiliyor yani tam olarak rehberlik yapmakta. Yani güvenirlilik açısından düşününce piyasada bence en güvenilir kaynaklardan biridir açık ve net.


Görüyorsunuz değerli arkadaşlar. Adam güzelce yazmış anlatmış. Aklındaki pekçok soru cevabını bulmuştur diye düşünüyorum.

Yazitör Starter Eğitim Setinin yanında büyük de bir destek veriliyor anladığım kanımca. Sadece ürün sahibinin ilgisizliği yüzünden Para Babası ürününü tavsiye etmediğimi hatırlatırsak, Aytekin Bey’in ne kadar değerli bir iş yaptığını anlamamış çok kolay olacaktır.

Sonuçta ; Yazitör Starter ürününü meydana getiren Aytekin Eke’nin dürüst olduğunu ve ürünün para kazandırdığını gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. Pekçok eğitim setinin sahipleri güvenilir midir bilmiyorum ama, Aytekin Bey’den artık eminim.

Güvenilir satıcının ilk haftada kazandıran ürünü Yazitör Starter ‘ın resmi sayfasına gitmek içinAbout Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz