» » » » » TTNET PlayStore Yaz İndirimleri Başladı !

TTNET'in dijital oyun mağazası Playstore'da oyun sevenleri yeni indirimler ile şaşırtmayı hedefliyor . PlayStore SimCity, NBA 2k13, Batman: Arkham City, Splinter Cell ve Alan Wake benzeri pek çok oyunda indirim olanağı sağlıyor.

TTNET'in dijital oyun mağazası Playstore, efsane oyunları değişik indirimlerle oyun sevenlere sağlıyor. Kampanyanın devamlı güncellenen kataloğunda değişik oyunlarda yapılan indirimler, 12 Ağustos 2013 e kadar devam edecek.

Playstore'un indirimleri pek çok popüler oyun için geçerli olacak. "SimCity", "NBA 2k13", "Batman: Arkham City, gibi oyun sevenlerin vazgeçilmezi popüler oyunlar, Playstore'un Ramazan indirimlerinden sadece birkaçı.

Oyunsevenler Ramazan ayına özel, heyecan verici indirimleri kaçırmamak ve kampanyaya yeni eklenen oyunları bilmek için bu bağlantıdan Playstore'a ulaşabilirler.

Playstore'daki yeni oyunları ve kampanyaları kaçırmamak için Playstore'un resmi Facebook ve Twitter sayfalarını takip edebilirsiniz.

Bir önceki yazım Artık devir değişti, e tabi Explorer da değişti! isimli teknoloji makalemdir.

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. O zaman benden de size iyi bir haber. İndirimli oyunlar dışında tüm oyunlarda 20 liralık indirim sağlayan kod:

    zjhjsxek

    YanıtlaSil