» » » » Bank Pozitif 2014 Yeni Yıl Kredisi

Ülkemizin küçük ancak önemli bankaları arasında bulunan Bank Pozitif, kredi almak isteyenlere daha çabuk ulaşmak için başlattığı Adrese Teslim Kredi kampanyasını cazip faiz oranlarıyla devam ediyor. Türkiye de ilk kez bütümnkredi işlemlerini internetten kolay ve çabukça tamamlayabildiğiniz Bank Pozitif Adrese Teslim Kredi kampanyasıyla banka şubesine dahi gitmenize gerek olmadan ihtiyaç kredisine çok hızlı ve sorunsuz ulaşabiliyorsunuz.
İnternet sayesinde sadece 4 dakika içerisinde kredi ile ilgili bütün başvuru işlemlerini kolay, formalitesiz ve rahat bir şekilde yapabiliyorsunuz. Hiçbir masraf ödemeden yaptığınız başvuru işlemlerinden sonra kredi başvurunuzun sonucunu ve size verilebilecek kredi limitini bilgisayar ekranında görebiliyorsunuz.

Kesin başvuru için de Bank Pozitif şubesine gitmenize gerek duymuyorsunuz. Çünkü kredinizin onaylanması halinde geri kalan kredi işlemlerinizi yine internetten kolayca tamamlayıp, sizi hangi adreste ve saatte ziyaret edilmesini istediğinizi bildirmeniz yeterli oluyor. Müşteri temsilcisi sizin istediğiniz tarihte evinizde yada işyeriniz de ziyaret ediyor, kredi evraklarını imzalatıyor. Bulunduğunuz şehirde Bank Pozitif şubesi olmasa dahi kredinizi istediğiniz başka bankadaki hesabınıza gönderiyor.

Bank Pozitif’in müşteri temsilcisi evinizde yada işyerinizi ziyarete geldiğinde nüfus cüzdanınızı, ikametgah belgenizi ve son üç ay içinde isminize düzenlenmiş elektrik, doğalgaz, telefon veya su faturası benzeri sabit bir faturayı yanınızda bulundurmanız yetiyor. Ziyaret esnasında bu belgeleri mutlaka yanınızda bulundurmanız gerektiğini hatırlatmakta fayda var.

BankPozitif’ten Yeni Yıla Özel Masrafsız 50.000 TL Kredi

Bank Pozitif 2014 Yeni Yıl Kredisi olarak düzenlemiş olduğu yeni kredi kampanyası kapsamında 50.000 Lira’ya kadar Masrafsız Yeni Yıl Kredisi kullandıracağını açıkladı. Bank Pozitif tarafından yapılan açıklamaya göre sadece internet üzerinden kredi başvuru formunu doldurarak basit ve hızlı şekilde Masrafsız, Komisyonsuz ve Sigorta Ücredi de ödemeden Adrese Teslim Yeni Yıl Kredisi kullanabiliyorsunuz. Üstelik % 0,99′dan başlayan faizlerle…

Bank Pozitif  Yeni Yıl Kredisi Kampanyası dahilinde kredi başvurusu yapmak ve kredinizi kullanmak da çok basit… 50.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınız için kredi kullanmak istediğiniz tutara göre BURADAN kısa bir başvuru formu doldurup kredi başvurunuzun cevabının cep telefonunuza gönderilmesini bekliyorsunuz. 2014 Yeni Yıl Kredi başvurunuzun Bank Pozitif tarafından onaylanması halinde ise gerekli belgeler adresinize gönderilerek imzalarınız alınıyor ve krediniz anında istediğiniz bir banka hesabına gönderiliyor… Bank Pozitif’ten 2014 Yeni Yıl Kredisi kullanmak bu kadar basit…

Bank Pozitif 2014 Yeni Yıl Kredisi Kampanyası ile 12 ay taksitle 3000 TL kredi kullandığınızda aylık ödemeleriniz 270 TL, 36 ay taksitle 10.000 TL kredi kullandığınızda da aylık ödemeleriniz 350 TL olmakta. Bank Pozitif’in Yeni Yıl Kredisi kampanyası hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için bize mail yolu ile ulaşabilirsiniz.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum: