Yıllarca sabit gelir için internetten para kazanma sorusuna cevap arayan birisi olarak bu uzun zaman diliminde kazandığım deneyimleri bu blogu okuyanlar ile paylaşmak istedim.

İnternetten para kazanma ile ilgili blogları, forumları, eminim çok araştırdın. Kesin herkesten ayrı ayrı cevaplar aldın. Birçok insan sana çok değişik bir internetten para kazanma yolu tavsiye etti. Kime güvenebilirim diye şüphe duydun veya bilgisi olan yada olmayan insanlar bir şeyler anlatıp seni yanlış bilgilendirdi. Bun durumun neticesin de yanlış işlere yönlendin ve kaçılmaz olarak hayal kırıklığına uğradın. Peki sonucunda ne oldu ? Güvensizlik meydana geldi. Başaramayınca da internetten para kazanma fikri senin için başlamadan bitti...

İnternetten para kazanma, bu mesleği yapmak isteyenlerin başaramamasının sebebeleri de deneme veya yanılmalarıdır. Buna benzer şeyler, sana vakit ve para kaybettirir. Dolası ile boş işlerle uğraşmana sebep olur. 3-5 kez denersin olmadığı zaman hemen internetten para kazanma dan soğuyabilirsin. Daha sonra sende internet deki ortamlarda internetten para kazanma nın yalan olduğu hakkında söylemlere denk gelirsin. Bütün bu olanların sonucunda başarısızlığını satış ortaklığı sektörüne yıkarsın. Böylece farklı insanlarda internetten para kazanma diye bir şey yok diyerek satış ortaklığı mesleğine girmeden vazgeçerler. Olası böyle zincirleme reaksiyonu durumunda sürer gider. Ancak durumun aslı öyle değil !!!

En başta bu diyeceğimi kesinlikle aklından çıkarma. Şuan da çalıştığın işten aldığın paranın kat kat daha fazlasını internette kazanabilirsin. Olaki internet dünyası sabit bir yeri olmayan ve ucu açık bir pazar yeridir. Sadece internetten para kazanma yollarını bilin yeterli. Ev hanımı, öğrenci, seyyar satıcı, bakkal amcalar kısaca tüm herkese açık bir kazanç kapısı bulunmakta. İnternetten para  kazanma aynen gerçek yaşamdaki  ticarete benzer ancak internet biraz değişikdir. Birde bu işte alışveriş varsa muhakkak senin cebine para girecektir.

İnternetten Para Kazanmak 

Dürüstçe söylemek gerekirse ben; internetten para kazanma yollarını mesleğini en iyi yapan insanlardan öğrendim. 2010 senesinde internetten para kazanma ile tanıştım. Çok şükür şuan da internetten ailemi geçindirecek kadar para kazanıyorum. Şuda bir gerçek ki internetten para kazanmak için yeni şeyler öğrenip, uygulamak satış ortaklığı mesleğinin temelidir.

İnternetten para kazanmak istiyorsan yolunu hiç uzatmaya gerek yok kestirmeden gidip internetten para kazanma hakkında bilgi sahibi olmak için sana kendimin de halen kullandığı bir rehberden sözedeceğim. Bu rehberden söz etmemin sebebi yolu kısaltarak satış ortaklığını profesyonel olarak yapanların deneyimlerinden faydalanmandır.

İnternetten para kazanmak istiyorsan, internetteki ticarete katılarak sabit kazanç elde edeceksin. Sabit gelir elde etmek için günde 2 saat bilgisayar ile çalışma yeterlidir. Zamanla internetten para kazanmanın bir sınırı olmadığını anlayınca zaten günde kaç saat çalışmak isteyeceğini kendin göreceksin...

İnternetten para kazanma hakkında sana önerebileceğim Türkiye deki  en iyi rehber GooMass dır. GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti dir. GooMass hakkında bir tek olumsuz yorum yok. Aksine GooMass ' ın teknik desteği çok çok iyidir. Yani GooMass'ı satın aldıktan sonra yalnız kalmazsın ilgilenmemezlik gibi bir durumla karşılaşmazsın.7/24 destek alırsın.

Sıradan bir internet kullanıcısı dahi GooMass sayesinde kısa bir zaman sonra para kazanmaya başlar. Ayrıca internetten para kazanma konusunda en geniş bilgi ve türkçe rehberdir. GooMass yazarları, internetten para kazanma sektöründe isim yapmış insanlardır. Satış ortaklığını hakkında ön bilgi sahibi olmak için, GooMass yazarı olan Orçun Aykaç'ın videosunu izleyelim.

video

GooMass herkesin kolayca anlayacağı bir dil ile hazırlanmışdır. Yazılımın içinde tüm konular birbiriyle bağlantılı şekilde tasarlanıp satış ortaklığı işine ilk defa yapacak olan kişilerin para kazanmalarını hızlandırmak hedef alınmıştır. İlk olarak konuyu anlatıyorlar ardından nasıl uygulayacağını gösteriyorlar.


GooMass hakkında detaylı bilgi almak ve ücretsiz internetten para kazanma kursuna katılmak için tıklayın...
About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

3 yorum:

 1. Ben hala internetten para kazanıldığına inanmıyorum ispat eden olursa goomass ı satın almayı düşünüyorum

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Saliha hn mail adresinizi iletişim kısmından gönderin lütfen size kanıt göndereyim yada skype kullanıyosanız daha gerçekçi ispatlar gösterebilirim...

   Sil
 2. Her yerde ayni yazilar var hic degisik bisey anlatan yazan yok ki...

  YanıtlaSil