» » » » İnternetten Para Kazanmak Geleceğin Mesleği Olacak

Hep söylüyorum hep de söyleyeceğim bence geleceğin mesleği internetten para kazanmak. Nasıl internetten para kazanmak diye düşenebilirsiniz. Tabiki internetten başkalarının ürünlerine satış ortaklığı yaparak internetten para kazanmak. Satış ortaklığı için  sadece bilgisayar ve internet yeterli. İnternet ve bilgisayarın dışında gerekenler  ister ücretsiz bir blog açmak(blogger tavsiye ederim) veya bir web sitesi hazırlamaktır. Aklınıza yatan bir iş olarak yani hakkında yazmaktan sıkılmayacağınız ürünü yada ürünleri belirlemek. İnternet yardımıyla satış ortaklığı yaparak internetten para kazanmak için pek çok ürün bulabiliriz. Mesela benim de kullandığım X-Ticaret sitesinin ürünlerinden seçmiş olduğumuz ürünleride satarak internetten para kazanmaya başlayabiliriz.

X-Ticaret havuzunda ülkemizde satılabilecek dijital ve fiziksel ürünler bulunmakta. Satış ortaklığı platformu sadece X-Tcaret ile sınırlı değil tabiki de örneğin ; Clickmerkez ve Reklamaction gibi satış ortaklığı havuzları var. Bence 3 satış ortaklığı sistemi de güzel ürünler sunuyor zamanla hepsi ile çalışmanızı tavsiye ederim. Ancak X-Ticaret in Türkiye deki yeri de tartışılmaz. Sonuçta ilk affiliate marketing sistemi oluşu kurucusunun satış ortaklığı sistemini ülkemize getiren Musa Erdoğmuş olması en başta aklıma gelen artılarıdır. X-Ticaret.com a buradan ulaşabilir ürünleri inceleyebilirsiniz.

Geleceğin mesleği internetten para kazanmak tabi ki de yabancı satış ortaklığı sistemleri de var. Benim de kullandığım Clickbank örneğin. Clickbank ile GooMass da öğretilen eğitim konularına uygun oluşturduğum satış sayfaları ile reklam vererek satıyorum. Hemde hiç ingilizce bilgim olmadan yapıyorum. Bana Clickbank ile internetten para kazanmak konusunda yardımcı olan eşsiz kaynak tabiki GooMass dır şiddetle tavsiye ederim. Alın deneyin gördüklerinize inanamayacaksınız.


GooMass interneti kullanıcı seviyesindeki kullanan insanlara nasıl internetten para kazanacağını öğretiyor. Şuda bir gerçek satış ortaklığı yaparak internetten para kazanmak istiyorsanız mutlaka araştırma yapmalı kendinizi geliştirmelisiniz yeni taktikler öğrenmelisiniz. İnternetten para kazanmak yazıldığı gibi basit bir iş değil. Her işte olduğu gibi muhakkak emek sabır ve zaman gerekiyor. Örneğin blog nedir blog nasıl yazılır öğrenmek gerekiyor. Web sitesi nasıl kurulur öğrenmek gerekiyor. Seo nedir nasıl seo yapılır, öğrenmek gerekiyor.

Ben web sitesi kurmayı GooMass bulunan Web Site Kurma Rehberi sayesinde başardım. Şuan da GooMass Web Site Kurma Rehberini ücretsiz olarak veriyor. İçeriğini inceleyerek GooMass ın ne kadar kapsamlı olduğu hakkında fikir yürütebilirsiniz.

GooMass yardımıyla sizde internetten para kazanabilirsiniz. İsterseniz ek iş olarak başlayıp ilerleyen dönemlerde benim gibi asıl mesleğiniz haline dönüşterebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece GooMass a sahip olmak. İnanın GooMass ile internetten para kazanmak ilerleyen zamanlarda çok kolay gelecek.

İnternetten para kazanmak emek isteyen bir meslektir üstüne basa basa söylüyorum. Kesinlikle unutmamak gerekiyor. GooMass kullanıcılarına balık vermiyor balık tutmasını öğretiyor.

GooMass İnternetten Para Kazanma Kiti İçeriğinde Neler olduğunu Buradan İnceleyebilirsiniz.

Bir Önceki "Line da Arkadaş Nasıl Eklenir ?" başlıklı makaleye buradan ulaşabilirsiniz.


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz