Elektrik Satışı

Enerji Bakanlığı 800 tl ve üstü elektrik kullanımı yapan firmalar istedikleri perakende elektrik satış lisanslı firmadan sarfiyatlarını alabilirler şeklinde ki yasasını yakın zamanda 150 tl ye düşürdü. Elektrik sarfiyatı 150 tl ve üzeri olan firmalar isterlerse Sorenteye başvuru yaparak anlaşmalı olduğu enerji bakanlığı lisanslı firmadan alım yapabilir. Sizlerde bu gibi tüketimi olan firmalarla görüşüp Sorenteden teklif almalarını sağlayabilirsiniz. Onların teklifleri sonuçlanır ve alımı anlaşmalı olduğumuz firmadan yaparlarsa hem o firma daha ucuz enerji almış olur hem siz bu işe aracılık yaptığınız ve Sorente sistemine kazanç sağladığınız için gelir elde edersiniz.

Mesela ; bir yakınınız veya yeni tanıştığınız bir esnaf 150 tl ve üzerinde tüketim yaptığını söyledi size hemen ona www.sorente.com diye benim çalıştığım bir firma var büyük elektrik firmalarına talep topluyor teklif veriyorlar . İstersen bir başvuru oluşturalım ve sana teklif hazırlasınlar demek yeterli olacaktır . Sizden bu iş nasıl oluyor sorusuna cevap isterlerse hizmetin yine bulunduğu ildeki dağıtıcıdan geldiğini fakat faturanın anlaşacağı firmadan geleceğini söylemeniz yeterli olacaktır . Her hangi bir ek maliyet veya gideri olmaksızın faturası düşecek sizde bu güzel işden gelir elde edeceksiniz.

Başvurunuzun onay veya başarısız sonuçlanması sayfanızda görülebilir . Onaylanmayan başvurularda SORENTE ekibi başvuru sahibi ile tekrar iletişim kurarak nedenini araştıracak ve yapılması gereken varsa girişimde bulunacaktır . Her bitmiş iş SORENTE ye ve size para kazanmak demektir.

Toplu SMS Satışı

Firma veya şahsi kullanıcısınız ve özel zamanlarda dostlarınıza veya müşterilerinize sms le bilgi vermek veya kendinizi hatırlatmak istiyorsunuz . Direkt firma ismi yada kendi isminizle bu hizmeti alabileceğiniz bir noktadır. Tabi siz bu hizmetten yararlanırken dostlarınız da faydalanmak istediğinde hemen başvurusunu oluşturun kalan kısmı SORENTE personeli tamamlayacaktır . Bu hizmetten yararlanan siz veya sizin vasıta olduğunuz insan hizmet alsın SORENTE kazanmışsa sizde kazanmışsınızdır anlamına gelir. 

Digitürk Satışı

Örneğin çarşıda dolaşıyorsunuz bir tanıdığınızın yanına uğradınız ve sohbet sırasında size DİGİTÜRK alacağım dedi . Hemen orada otururken talebini oluşturup gönderebilirsiniz. Personellerimiz en kısa sürede kendisi ile irtibata geçecek ses kaydı altında talebi oluşturulacak ve DİGİTÜRK genel merkezine talebi geçecektir. Digitürk yetkilileri başvurusu yapılan insanla irtibat kurup neticelenmesini sağlayacaktır. Siz sadece başvuruyu oluşturun. Gerisini işinin ehli personel tarafından sonuçlandırılır ve iş bitmiş kazanım gerçekleşmiş olur. Başvurunun onay veya başarısız sonuçlanması sayfanızda görülür. Onaylanmayan başvurularda SORENTE ekibi başvuru sahibi ile tekrar iletişim kurarak nedenini araştıracak ve yapılması gereken varsa girişimde bulunacaktır.

Sabit Hat Taşıma

Elfe iletişim Ankara merkezli 2006 yılından bu zamana STH olarak müşteri memnuniyeti odaklı çalışan bir şirkettir. Bulut santral teknolojisi ile dünyanın en gelişmiş santral sistemini müşterilerine sunarken ses kayıt sistemi , karşılama anonsu , Bulut santralinizi tek noktadan yönetim , Elfe iletişim bünyesinde yer alan bütün kullanıcılarla ücretsiz sınırsız konuşma fırsatı sağlamaktadır. Üstelik bütün bunları yaparken sizlere ideal fiyat avantajları sağlamaktadır. Böyle fırsatları çevrenizdekiler ile paylaştığınızda mutlaka ki sabit telefon hatlarını taşımak isteyeceklerdir. Tek nokta da en az 2 numarası olan kobiler , orta ölçekli ve büyük işletmeleri santral ve iletişim malliyetlerini çok daha ucuz ve geleneksel çok daha yetenekli santral hizmetini Elfe İletişim den alabilir. Buna benzer olan kullanıcıların taleplerini başvuru yaptığınız da SORENTE ilk irtibatı kurar başvurusu yapılan kişiler ile görüşme yapılır ve Elfe İletişim e aktarılır. Elfe iletişim kullanıcı ile detayları tamamladığında işlem neticelendirilmiş olur. Siz her onaylanan numara taşımasından her ay para kazanırsınız. 

Otobüs Bilet Satışı

Otobüs bilet satışı bölümü siz veya yakınlarınız şehirler arası yolculuk yapacaksınız ve otobüs kullanacaksınız. O zaman otogara gideyim veya çarşıya gideyim de bilet alayım demenize gerek yok. 70 otobüs firması ile online bağlı bu sistem size kolaylıkla biletinizi oturduğunuz yerden sağlar. Hatta ileri tarihli veya aktarmalı gitmeniz gerekiyor ise planlamanızı yaparak aktarma noktasında devam edeceğiniz şekilde biletinizi bulunduğunuz yerden alıp yolculuğunuzu gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Yapmanız gereken şey nereden kısmına otobüse bineceğiniz yeri seçmek nereye kısmına da gideceğiniz yeri işaretlemektir. Yolculuk tarihini de seçtiğinizde sorgula denmesi halinde size pek çok seçeneği gösterir. Size sadece saat ve koltuk beğenmek kalır. Yolculuğu yapacak insanın ismi telefonu bilgilerinden sonra ödemeyi yaptığınız anda cep telefonunuza biletinizin detaylı bilgileri gelecektir. Siz sadece saati geldiğinde koltuğunuza oturun araç görevlisi size biletinizi getirir. Hayırlı yolculuklar...

D-Smart Satışı

Siz sadece d-smart başvurusunu oluşturun. Personellerimiz en kısa sürede sizinle irtibata geçerek ses kaydı altında talebinizi oluşturacak ve D-SMART genel merkezine iletilecektir. D-SMART yetkilileri başvurusu yapılan insanla irtibat kurup sonuçlanmasını sağlayacaktır.

Sigorta Satışı

Siz bilgilerinizi sigorta başvuru panelimize girdikten sonra, size çeşitli sigorta firmalarından teklifleri sunar. Siz teklifleri değerlendirip hangi sigorta şirketinden poliçe almak isterseniz o firmadan alım yapabilirsiniz. Kredi kartınızla ödemenizi yaptığınız anda poliçe numaranız cep telefonunuza ve mailinize, aslı da adresinize gelir. Dakikalar içerisinde poliçeniz hazır olur.

E-Ticaret İşlemleri

Sorente Shop Sistemi Üretici ile Tüketiciyi Bir Araya Getirmek üzerine kurulmuştur.

Burada ki hedef ; Tüketici için aldığı ürün üreteni ile direk olarak muhatap olabilmesini sağlayarak ayıplı ürün yada benzeri bir durumda aracılar arasında sıkışarak mağduriyete uğramalarına bir nebze olsun çözüm üretmektir. Üretici açısından ise ürettiği üründen bir şekilde sorumlu oluşu nedeniyle çıkabilecek problemler karşısında ürünün arkasında duruşunu tüketicisine göstermektir. Bu üreticimizin tüketicinin ürünü nedeniyle karşılaştığı problemi gidermesini sağlayacak memnun tüketicinin yolunu açacaktır. Günümüzde ayıplı ürün şikayetlerinden pek çoğu aracılar arasına sıkışıp kaldığından shopumuz bu probleme çözüm olacağı kanaatindeyiz. Yakında başlayacak...

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz