» » » » » » Sorente Nedir ? Sorente İle Nasıl Para Kazanılır ?

Uzun zamandır internetten para kazanmak için araştırma yapıp öğrendiklerimi uygulayarak internetten para kazanıyorum. Uyguladığım internetten para kazanmak yöntemlerini de okuyucularıma faydalı olması adına bu blog ile paylaşıyorum. Neyse lafı fazla uzatmadan eskiden beri var olan ancak benim yeni tanıştığım yerli bir kazanç projesini sorunsuz ve başarı ile yürüten Sorente Ticaret Platformunu anlatacağım.

Sorente Nedir ?  

SORENTE bireylerin ihtiyaçlarını güvenli bir ortamda giderirken birbirlerine de yararlı olabilme fikri ile meydana gelmiş bir ticaret platformudur . Günlük hayatımız da ihtiyaç duyup ihtiyaçlarımızı karşılarken farklı yollar deneriz . Sorente de bize bu yollardan birini sağlıyor ve sağlarken de güven içinde ihtiyaçlarımızı sistemden yaptığımız iş karşılığında kazancını bizlerle paylaşıyor .

Nasıl mı ? Mesela ; online otobüs bilet satış panelimiz veya E-Ticaret sistemimizden herhangi bir ihtiyacınızı karşıladınız . Yapmış olduğunuz iş karşılığı Sorente para kazandı ve kazandığını paylaşarak bize geri ödüyor. Şimdi şöyle düşünün lütfen alışveriş yapıp ihtiyacımızı giderdik . Bu zamana kadar size buyurun şu da benim kazancımın şu kadarı sizin diyen bir anlayış ile karşılaştınız mı . Asıl işleyiş mantığı şu : Sorente pek çok alanda hizmet sunmakta . Siz yada dostlarınız ihtiyaçları için Sorente yi tercih etti . Haliyle Sorente nin de para kazanmasını sağladınız . O zaman bu alışveriş ile başlayan dostluğu sürdürelim ve ticarete dönüştürelim . Sorente ye ne kazandırırsanız % 60 ını sizinle paylaşalım . Kazancımızı paylaşalım ki ticaretimiz artsın , kazancımız çoğalsın . SORENTE Televizyon Reklamı , Gazete, İnternet reklamlarına para harcamaktansa biz üyeleriyle kazancını paylaşmayı tercih ediyor . Böylece uzun seneler sürecek bir Ticaret Platformu olmak istiyor.

Kazandır sende Kazan mantığı ile kuruldu  ve bu şekil de devam edecek . Biz tüketilerin katkısı olmadan da bunun olmayacağının farkındalar . Zaten firmanın sloganı da "Herkesin olduğu gibi bizimde hayallerimiz var . Hiç kimseye ne ön şart , ne son koşul nede masraf getirmeden sadece ticaretimizi yapmak istiyoruz" dur.

Sorente ile ticaret yapan yada emek veren herkes karşılığını alır . Platform çalışma alanları , çalışma şekli konusunda ekstra bilgilere çalışma konusuna göre eğitim videolarına sistemdeki kullanıcı panelinden ulaşabilirsiniz.  Arkadaş , dost yada yakınınız tarafından Sorente ile tanıştırıldınız . Artık sizi Sorente ile tanıştıran arkadaşınız da siz ve sizin de Sorente ile tanıştıracağınız üyelerimizin ticaretlerinden kazanç elde edecek .

Sorente Ticaret Platformu Tanıtım Filmini İzleyerek Sistem Hakkında Detaylı Bilgi Sahibi Olabilirsiniz. Aklınıza takılan sormak istedikleriniz olursa iletişim kısmından yada makalenin altından yorum yaparak sorabilirsiniz...

About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz