» » » » Anket Doldurarak İnternetten Para Kazanma Tuzağı

Bu makalemi hemen tüm internetten para kazanmak ile alakalı sitede gördüğüm anket doldurarak para kazanma konulu yazılar yazan ve hala anket saçmalığının bir gelir kapısı olduğunu iddaa edenlere hitaben yazma gereksinimi duyduğum için yazıyorum. Hiç kimse bana kızmasın darılmasın. İnsanların ümitleriyle duygularıyla oynamak ve onları kandırmaktan alay etmekten vazgeçin.

Her gün pek çok insan anket doldurarak internetten para kazanma yalanına inanıp tuzağa düşüyor. Aslında bu gidişatta affiliate marketing yapanların da payı çok büyük. Ancak buradaki konumuz bunu tartışmak değil. Madem  ki hala insanlar anket doldurarak internetten para kazanılacağını düşünüyor ve arayış içerisndeler. Anket doldurarak internetten para kazanma işine girmeden önce bu makalemi mutlaka okuyun.

Anket doldurarak internetten para kazanamazsınız. Çünkü...


  • Yabancı yani yurt dışındaki anket siteleri ülkemizde ki kişilere doldurmaları için anket göndermezler (gönderseler bile sayılı olur.)
  • Bazıları ilk başta 2-3 anket gönderir sonra göndermezler ve siz belirtilen limite ulaşamadığınız için hiç bir zaman paranızı alamazsınız.
  • 25$-50$ arası ücretli anket göndermezler en fazla 5$’lık anket gönderirler oda bize gelmez...
  • Her geçen gün anket doldurarak internetten para kazandırdığını vaat yada iddaa eden pek çok e-kitap çıkmakta ve anket doldurarak internetten para kazanabileceğinizi, bu işi yapmak için gerekli olan bilgileri bizlere vereceklerini, bu bilgilere de en ayrıntılı bir şekilde sattıkları eğitim setlerinde yer aldığını söylerler.


Hepsi Kocaman bir YALAN !!!

Değerli arkadaşlar sözde anket doldurarak internetten para kazanacağınızı vaat eden bu kitapların hemen hemen hepsi birbirinin aynısı ve amacı sadece para kazanmak olan umut tacirlerinin bir dolandırıcılık sistemidir. Anket doldurarak internetten para kazanmanız mümkün değil. İnternetten para mutlaka kazanabilirsin ancak anket doldurarak kazanamazsınız.

Bu makalemi tecrübelerimden faydalanarak, uzun araştırmalarımı gözlemleyerek yazdım.İnanıp inanmamak sadece size kalmış. Ben bildiklerimi makalemde anlattım kısaca anket tuzağına düşmemeniz gerektiğinden söz ettim. İnanın artık içim rahat...

Makalemin sonunda tekrardan belirtmek istiyorum anket doldurarak internetten para  kazanamazsınız.

İnternetten para kazanmak istiyorsan emek vermelisin. Kolayca internetten para kazanmak gibi bir durum söz konusu değil. Verdiğin emek ile orantılı kazanç sağlayabileceğin internetten para kazanabileceğin yöntemler muhakkak var fakat bu yöntem anket doldurma DEĞİL. Satış ortaklığı hakkında yazmış oldugum pek çok makalenin bulunduğu gerçek internetten para kazanma yöntemlerini anlattığım GooMass blogumu inceleyerek kazanç sağlamak için gerçekçi yöntemleri deneyebilirsin...

İllaki ben bu işi denemek istiyorum belki kazanırım diyenler için ise bir süpriz yapayım dedim. Blogumda bulunan Facebook sayfasını beğenip yenihasanmetin@gmail.com adresine Facebook sayfasını beğendiğinizin bilgi mailini atanlara Anket Listesi Kitabını ÜCRETSİZ olarak göndereceğim...About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

Hiç yorum yok:

Yorum Yaz