Günümüzde hemen herkes daha iyi bir yaşam için daha çok para kazanmak istiyor. Peki nasıl daha çok para kazanılır ? Daha çok çalışarak mı ? yada daha da çok tecrübe sahibi olarak mı ? işte bu soruların cevabı bugün ki makalemin konusudur.

Peki Nasıl Daha Çok Para Kazanılır ? 

Bu sorunun cevabını vermeden sizlere bir şey itiraf etmek istiyorum... Ben de bu suale yıllarca yanlış yanıt verenlerdenim.

Birçoğumuz da bu şekilde büyüdük yada büyütüldük sanırım ...

 " Nasıl daha çok para kazanılır?" sualine çoğunlukla daima ayni yanıtı verdik ;

1- İyi okuldan iyi notlarla mezun ol (oku ve adam ol)
2- İyi bir şirkette iş bul (aylığı iyi , sağlam işin olsun)
3- İşinde yüksel (amir şef veya müdür ol, aylığın artsın)

Bize söylenilen, çevrede duyduğumuz daima sürekli  hep bu değil miydi ? Sosyal çevremizin ailemizin benimsediği kabullendiği para kazanma yöntemi belliydi...

Maaş ile çalışan isen ;

Bir ay süresince günün belirli saatlerinde işine gidiyorsun ve bunun karşılığında "maaş" ismi verilen belirli bir miktar da para kazanıyorsun.

Kendi işini yapan uzmansan(koç, danışman, vs.); 

Danışan ve talebelerine sunduğun seanslar üzerinden saat başı para elde ediyorsun. Denklem çok açık ve net; Harcanılan süre oranında para elde ediyorsun. Yani düz mantık :) Hal bu şekilde olunca da daha çok kazanmanın yolu da çok basitdi... Daha uzunca saatler çalış veya da saatlik ücretini artır.

Yalnız burada ufacık bir sıkıntı var... Benim ve büyük ihtimal seninde aklına yatmayan  " küçücük " bir sorun ! Zamanımızı sattığımıza yönelik , fakat zamanımız kadar getiri potansiyelimiz var, değil mi ?

Başka bir deyişle, yemeden, içmeden, uyumadan, ailemizle vakit geçirmeden köle gibi gün içerisinde 24 saat çalışsak da kazancımız belirli bir yerde tıkanıp kalacak.  Ne gariptir ki, büyük ihtimal bu nokta da yaşamımızı sürdürmemize yetecek kadar bize kazandıracak.

Peki Nasıl Daha Çok Para Kazanacağız ? 

Bizi memnun edecek yaşamı sağlayacak parayı nasıl kazanacağız ? Her şeyden öncesinde küçük tek değişim yapmamız gerekmektedir. Kazandığımız paranın değişmesi için esasında  " ücret kazanma" denklemine yaklaşımımız ve bakış açımızın değişmesi gerekmektedir.

Bunu Nasıl Yapabilirsiniz ?

Zamanınızı değil, ÜRÜNLERİNİZİ satmaya odaklanın!  Bu biçimde yaparak getiri potansiyeliniz  " limitsiz " olabilir.

Neden  ?


Nedeni ise, satış ortaklığı yapacağınız ürün sizlere hiç gereksinim duymadan para getirecek olmasıdır. Artık kazancınız, harcadığınız zamana değil, sattığınız ürün sayısına yönelik değişir. Bir de hem dijital ürün hemde fiziksel ürün sattığınızı düşünürsek, bu ürün sayısı limitsiz demektir !

Peki Profesyonel veya Girişimci Olarak Ne Gibi Ürünler Satabilirsiniz ?

Eskiden yalnızca fiziksel ürün seçeneğimiz vardı. Bununla birlikte internetten alışveriş yapmaya da halkımız sıcak bakmıyordu. Fakat son zamanlarda vaziyet değişti. Ve günümüz teknolojisi sizlere hizmet etmek için bekliyor.

Yani artık önümüzde, bunların tamamını ortadan kaldıracak internet ve dijital dünya var. Dijital ürünlerinizi, bilhassa internet üzerinden hedef kitlenize sunup bahsettiğimiz  " limitsiz " para potansiyeli sahip olan iş modeline sahip olabilirsiniz.

Bu biçimde zamanınızı satmak yerine ürünlerinize odaklanırsanız ve sizlere internet üzerinden para getirecek "pasif para kanalları" yaratmış olursunuz. Para kazanma konusunda başarı denkleminiz hiç de  karma karışık değildir esasında ...

Zamanınızı değil, ürünlerinizi satın ve kendinizi mümkün olduğunca bu denklemin dışarısında tutun. 
Satış ortaklığının da sizlere getirdiği de tam anlamıyla budur ! İnternet üzerinden pasif kazanç elde edersiniz. Ayrıca internet üzerinden binlerce kişiye ulaşıp onlara yardım etmenin keyfini yaşarsınız.

Peki Satış Ortaklığını Nasıl Öğrenirim ? 

Bu konuda iki seçeneğiniz var. İnternetten araştırma yaparak deneme yanılma yöntemiyle öğrenir uygularsınız. Bu yöntem size hem zaman hemde para kaybı yaşatır. Hiç zaman kaybı yaşamadan eğitim alarak da kısa bir süre içinde satış ortaklığını öğrenerek yapabilirsiniz. 

Satış ortaklığı ile ilgili piyasada pek çok ürün bulunmakta. Hemen hepsi güncelliğini kaybetmiş durumdalar. Ancak sizlere Master Kazanç Eğitim Setini gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim. 

Master Kazanç Eğitim Seti hakkında daha bilgi sahibi olmak ve  kazanç kanıtlarını görmek Master Kazanç Blogunu inceleyebilirsiniz...


About Hasan METIN

Hi there! I am Hung Duy and I am a true enthusiast in the areas of SEO and web design. In my personal life I spend time on photography, mountain climbing, snorkeling and dirt bike riding.
«
Next
Sonraki Kayıt
»
Previous
Önceki Kayıt

1 yorum:

  1. Her yerde aynı şey satış ortaklığı.Nasıl yaparız bu işi dediğimizde de eğitim seti çıkıyor karşımıza hiç kimse bedava bişey vermiyor.

    YanıtlaSil